Dziś zimnica, wiało. Oj, wydmuchało mnie porządnie! Mieliśmy nawet grad!
Tymczasem niektórzy już wiosnę poczuli. Dajmy na to taka ja.
Radykalna zmiana! Obcięta grzywka! O całych parę centymetrów! 😄
W końcu widzę świat na własne oczy!
Na przykład to. Są niektórzy, którzy też poczuli wiosnę,
Nie wiem, czy to nie była przedwczesna radość...
Kalendarz mówi swoje a pogoda swoje..
2 komentarze:
Super wyglądasz!
Dziękuję! To wszystko wina słońca! :-)
Prześlij komentarz