piątek, 23 kwietnia 2021

Plecień oczami mymi

 Dziś zimnica, wiało. Oj, wydmuchało mnie porządnie! Mieliśmy nawet grad! 

Tymczasem niektórzy już wiosnę poczuli. Dajmy na to taka ja. 





Radykalna zmiana! Obcięta grzywka! O całych parę centymetrów! 😄

W końcu widzę świat na własne oczy!

Na przykład to. Są niektórzy, którzy też poczuli wiosnę,







Nie wiem, czy to nie była przedwczesna radość...

Kalendarz mówi swoje a pogoda swoje..



2 komentarze:

Iwo pisze...

Super wyglądasz!

Gosia pisze...

Dziękuję! To wszystko wina słońca! :-)