niedziela, 6 października 2019

Babci słowa...

Internet! Natchnienie i moje przekleństwo! 

Tyle skarbów, pomysłów i podpowiedzi. Wszystko by się chciało sprawdzić, spróbować, przetestować. Zaczniesz jedno, już następne Ci się pcha na oczy. Sto rzeczy nie dokończonych i ciągle to nie to, jeszcze nie. Można więcej, inaczej, lepiej. No, można! Dawno temu Babcia mi mówiła - ,,Skończ, co zaczęłaś!"

Więc dokończę. 




3 komentarze:

Anonimowy pisze...

Święte słowa Skończ co zaczęłaś i zabierz się za następne

Anonimowy pisze...

:-) Zaczęłam od tych róż, które obiecałam Ani jeszcze latem!

Anonimowy pisze...

NO NO