Internet! Natchnienie i moje przekleństwo!
Tyle skarbów, pomysłów i podpowiedzi. Wszystko by się chciało sprawdzić, spróbować, przetestować. Zaczniesz jedno, już następne Ci się pcha na oczy. Sto rzeczy nie dokończonych i ciągle to nie to, jeszcze nie. Można więcej, inaczej, lepiej. No, można! Dawno temu Babcia mi mówiła - ,,Skończ, co zaczęłaś!"
Więc dokończę.
3 komentarze:
Święte słowa Skończ co zaczęłaś i zabierz się za następne
:-) Zaczęłam od tych róż, które obiecałam Ani jeszcze latem!
NO NO
Prześlij komentarz