poniedziałek, 25 stycznia 2016

Jednak warto skorzystać!

 Daj znać, jeśli którąś wypróbujesz. 
1. Rzęsy Jeśli chcesz mieć długie rzęsy, zrób ten prosty trik. Pomaluj je tuszem, później posyp na nie puder dla niemowląt i potem pomaluj drugą warstwę. (Może być zwykły sypki puder do twarzy)
 2. Kredki do oczu Jeśli ją podgrzejesz, będzie bardzo miękka i plastyczna. Jeśli zamrozisz, będzie sztywna.
 3. Piwo na włosy Jeśli chcesz mieć miękkie i lśniące włosy, wystarczy, że wmasujesz kubek piwa na wilgotne, czyste włosy. Po 4 minutach spłucz i ciesz się z efektu.
 4. Czas na oliwę Chcesz usunąć matowe szminki i wodoodporny eyeliner? To proste! Wystarczy, że wmasujesz oliwę z oliwek w usta i powieki. Voila! 
5. Czarna pasta do zębów Węgiel aktywny mimo, że wygląda naprawdę strasznie, przynosi same korzyści. Myj nim zęby przez 3-4 minuty, a potem wypłucz usta wodą.Twoje zęby będą bielsze niż kiedykolwiek wcześniej! (Kiedyś używało się czysty popiół z papierosów. Nie chce się wierzyć, ale też działa!)

kosmetyczne-porady (8) 
 6. 2 w 1 Namaluj czarną kredką linię na zalotce, a potem ją użyj. Podwinięte rzęsy i kreska na górnej powiece za jednym zamachem.kosmetyczne-porady (9)
 7. Alternatywne rozwiązanie Jeśli zabraknie Ci żelu do golenia, zawsze możesz skorzystać z odżywki do włosów. Działa dokładnie w ten sam sposób.
 8. Kojący środek peelingujący Połóż wazelinę na szczoteczkę i delikatnie masuj nią usta. 9. Truskawkowa moc Jeśli natrzesz zęby przed szczotkowaniem truskawkami, będziesz mieć bielszy uśmiech i unikniesz przebarwień.
Czytaj dalej na: http://www.popularnie.pl/kosmetyczne-porady/
źródło http://www.popularnie.pl/kosmetyczne-porady/

Ja słyszałam już wcześniej o kilku z tych metod, stosowałam już z powodzeniem tę kurację piwną. Zmywałam też makijaż wodoodporny oliwką. Dodawałam parę kropel oliwki dla dzieci do zwykłego płynu do demakijażu. To naprawdę działa!

3 komentarze:

  1. Potwierdzam, 1 sposób działa. :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Nr 5 dobry jak chcesz wyrwać laskę, panny często patrzą czy dbasz o zęby! :-)

    OdpowiedzUsuń