poniedziałek, 26 października 2015

Ori - rada na dziś : Jeśli nie zostałaś naturalnie obdarzona idealną cerą, skorzystaj z kilku prostych wskazówek, jak skutecznie ją „podrobić’. Oto rady Jonasa Wramella, dyrektora artystycznego Oriflame ds. makijażu.

JAK TO ZROBIĆ…


UKRYJ NIEDOSKONAŁOŚCI
"Wybierz podkład w odcieniu dokładnie odpowiadającym tonacji skóry w tych miejscach, w których chcesz zamaskować niedoskonałości. Małym pędzelkiem wetrzyj podkład kolistymi ruchami w skórę. W ten sposób dodatkowo pobudzisz krążenie krwi w skórze.“

"Po rozprowadzeniu podkładu sięgam po korektor. Lubię stosować płynne korektory, które wklepuję w problematyczne miejsca. Zostawiam na około 20 sekund, by korektor podsechł, a potem opuszkami palców lub pędzelkiem do korektora nakładam kolor, rozcierając go, by uzyskać maksymalny efekt kryjący. W razie potrzeby powtarzam cały proces kilka razy, nakładając kolejne warstwy koloru, aż całkowicie pokryje niedoskonałości"

DODAJ CERZE BLASKU
"Dodanie zmęczonej cerze blasku za pomocą makijażu polega na jej rozświetleniu. Nałóż kosmetyk rozświetlający w kształt litery V, zaczynając od łuków brwiowych i kończąc na czubku brody. Przy tym zadaniu sprawdzą się zarówno kosmetyki w formie płynnej, jak również pudrowej. Aby cera zyskała świetlisty wygląd, szukaj kosmetyków z witaminą C, która stymuluje krążenie krwi w skórze."


”Dodanie zmęczonej cerze blasku za pomocą makijażu polega na jej rozświetleniu."

PRZYWRÓĆ ŚWIEŻOŚĆ SPOJRZENIU
"Skóra wokół oczu jest niezwykle delikatna, dlatego stosuj lekkie korektory, które nie osadzą się w zmarszczkach. Unikaj ciężkich, pudrowych i mocno kryjących kosmetyków.
"Jeśli ciemne obwódki są spowodowane ściągniętą skórą, delikatnie oklepuj okolice oczu opuszkami palców, by pobudzić krążenie krwi – taki masaż usunie nadmiar płynów i zmniejszy cienie pod oczami. Jednak jeśli ciemne obwódki to skutek zwiotczenia skóry lub opuchnięć, przed rozprowadzeniem korektora nałóż chłodzący krem pod oczy."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz