środa, 15 lipca 2015

Wakacyjne Oriflame

Oj, dawno nie pisałam nic o Oriflame!Zaczęły się wakacje,a wraz z nimi ciekawe propozycje! No, oczywiście - katalog! Pełen letnich kosmetyków i gadżetów! Możecie go dokładnie obejrzeć klikając w  zdjęcie Katalogu.W tej chwili chcę Wam jednak zaprezentować coś,czego w nim  nie zobaczycie.
Są to oferty dla wstępujących do naszego Klubu. Przez 3 pierwsze katalogi możecie dostać super nagrody tylko za to, że złożycie zmówienie za 50 punktów!
Dodatkowo tak jak wszyscy konsultanci z naszej grupy macie szansę wziąć udział w konkursie dotyczącym sprzedaży nowego zapachu Divine Idol! Wystarczy sprzedać 4 sztuki aby otrzymać nagrodę gwarantowaną!

Za utrzymanie sprzedaży w conajmniej 3 letnich katalogach na poziomie 50 pkt. możesz wybrać nagrodę z firmy Zelmer... Ta oferta dotyczy wszystkich konsultantów!
Do wyboru mamy
 • wagę łazienkową, 
 • 2 proownice,
 •  lokówkę... 
Ja już wytypowałam coś dla siebie! Teraz tylko dotrzymać warunków!Poza tym oczywiście nasze stałe promocje i bonusy.
A więc zapraszam do Oriflame! Pomogę wszystkim chętnym z okolic Radzynia Podlaskiego!

4 komentarze:

 1. Czy te perfumy są trwałe? Podobno nieźle pachną!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest to woda perfumowana a więc trwalsza niż dostępne ostatnio niebieskie Divine. Zapach mnie się podoba, ale to sprawa gustu, każdy lubi coś innego !

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Bardzo dobra nagroda to ta, którą można wręczyć kobiecie mówiąc ,,kochanie, zobacz,co dla ciebie wygrałem!"
   A na serio - rzeczywiście ta edycja przypadnie do gustu głównie paniom . jednak mężczyźni mogą korzystać z wielu innych propozycji,

   Usuń